Quantcast

Senior Network Engineer

COSMOS BUSINESS SYSTEMS Α.Ε.Β.Ε. Αττική Πλήρης απασχόληση

Περιγραφή θέσης

COSMOS BUSINESS SYSTEMS S.A. www.cbs.gr, wishes to hire:

To support corporate customers' network equipment.

Καθήκοντα

Design, installation, configuration & support of Network equipment

Εμπειρία και Εκπαίδευση

Candidate’s Profile
• University or TEI degree in the field of networks/telecommunications
• At least three years of experience in a similar position, absolutely necessary
• Previous experience in a work scope that includes installation/configuration of Cisco or Huawei devices is required
• Very good command of the Greek and English languages (written & spoken)
• Car and/or motorcycle driving license
• Completed military obligations
• Possibility of travel in Greece and abroad
• Cisco CCNP or Huawei HCIP certification required

Απαιτούμενη Εμπειρεία:

Personal characteristics
• Organizational skills, combined thinking, consistency
• Ability to make decisions
• Efficient communication with customers / partners

Συνοπτικές πληροφορίες

  • Δημοσίευση: 11-05-2023
  • Είδος θέσης: Πλήρης απασχόληση
  • Εμπειρία: 3 Χρόνια
  • Τοποθεσία: Αττική
  • Αμοιβή:
  • Deadline: 31-05-2023

Σχετικά με την εταιρεία

  • Επωνυμία: COSMOS BUSINESS SYSTEMS Α.Ε.Β.Ε.
  • Address: Π ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 44 14452 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
  • Website: https://www.cbs.gr
  • email: [email protected]
  • Σύντομο προφίλ:
  • Ο όμιλος CBS, www.cbs.gr, ένας από τους μεγαλύτερους ομίλους Τεχνολογίας, Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών, βασικός Systems Integrators της Ελληνικής και Κυπριακής Αγοράς, με ισχυρή παρουσία 35 χρόνια, αποτελείται από την Cosmos Business Systems AEBE, την Cosmos Consulting και την CBS IT Systems (Cyprus) LTD. Αποστολή της εταιρείας μας, είναι η παροχή υψηλής ποιότητας ολοκληρωμένων λύσεων σε προϊόντα και υπηρεσίες τεχνολογίας για την κάλυψη των αναγκών των Ιδιωτικών Επιχειρήσεων και των Δημόσιων Οργανισμών, επενδύοντας σε ανθρώπους και γνώση, έναν συνδυασμό που την κάνει ανταγωνιστική και αποτελεσματική.